Zaznacz stronę

Linia Kwasów Meso Sofiderm

to innowacyjny wypełniacz w postaci żelowej, niezwykle elastyczny, stabilny, idealnie współgrający ze skórą. Producent potwierdza sposób stabilizowania kwasu hialuronowego za pomocą BDDE. Sofiderm to rodzaj usieciowanego kwasu, utrzymujący efekt wypełnienia od 6 do 18 miesięcy.

Sofiderm SRS, SRS+  5ML

Wykorzystanie: zmarszczki wokół oczu oraz kurze łapki

To bezpieczny kwas hialuronowy w postaci żelowej. Zazwyczaj wstrzykiwany jest do płytkich warstw skóry. Wykorzystywany jest do wypełniania zmarszczek wokół oczu oraz kurzych łapek. Stosowany jest do wygładzania zmarszczek statycznych czoła oraz drobnych zmarszczek szyi. Charakteryzuje się najmniejszą wielkością cząsteczek.

Sofiderm EFS 5ML

Wykorzystanie: zmarszczki wargowe oraz zmarszczki czoła i szyi

To bezpieczny kwas hialuronowy w postaci żelowej. Zazwyczaj wstrzykiwany jest do średnich warstw skóry. Wykorzystywany jest do wypełniania zmarszczek wargowych oraz zmarszczek czoła i szyi. Stosowany jest do wolumetrii twarzy, niewielkiej asymetrii twarzy. Wykorzystywany jest do konturowania oraz wypełniania ust.

Sofiderm ANTI HAIR LOST SOLUTION 5ML

Wykorzystanie: wolumetria twarzy, kształtowanie i modelowanie policzków, podbródka, doliny łez oraz do korekcji kształtu nosa

To bezpieczny kwas hialuronowy w postaci żelowej. Zazwyczaj wstrzykiwany jest do głębokich warstw skóry. Wykorzystywany jest do wolumetrii twarzy, kształtowania i modelowania policzków, podbródka, doliny łez oraz do korekcji kształtu nosa. Stosowany jest do konturowania oraz wypełniania ust.

Sofiderm LS 5ML

Wykorzystanie: wolumetria twarzy, głównie policzków, duża asymetria twarzy

To bezpieczny kwas hialuronowy w postaci żelowej. Zazwyczaj wstrzykiwany jest do głębokich warstw skóry. Wykorzystywany jest do wolumetrii twarzy, głównie policzków, dużej asymetrii twarzy. Stosowany jest do powiększania i wzmacniania piersi, a także do kształtowania i modelowania ciała.

Sofiderm WHITENING 5ML

Wykorzystanie: kształtowanie i modelowanie ciała

To bezpieczny kwas hialuronowy w postaci żelowej. Zazwyczaj wstrzykiwany jest do bardzo głębokich warstw skóry lub tkanki podskórnej. Wykorzystywany jest do kształtowania i modelowania ciała. Stosowany jest do wypełniania piersi oraz pośladków, a także do wypełniania dużych ubytków skórnych oraz lipoatrofii. Charakteryzuje się największą wielkością cząsteczek.